CLICKFASHION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA realizuje projekt pn. Promocja polskiej marki CLICK FASHION na rynkach zagranicznych w ramach poddziałania 3.3.3 ”Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.
Celem projektu jest promowanie produktów branży Moda Polska, które mają szansę stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych. Planowanym efektem projektu będzie wzrost konkurencyjności firmy oraz zwiększenie poziomu internacjonalizacji działalności gospodarczej.
Całkowita wartość projektu: 1 090 764.00 PLN
Wartość wkładu z Funduszy Europejskich: 665 100.00 PLN
FE_POIR_poziom_pl-1_rgb.jpg

Zapytanie ofertowe nr: 1/2019/POIR

Ogłoszenie postępowania ofertowego na  Kompleksową organizację wyjazdu na misję gospodarczą w ramach targów NY WOMEN’S (w tym: COTERIE, EDIT, SOLE COMMERCE, STITCH, ACCESSORIES THE SHOW, FAME, MODA) 2019

W związku z realizacją projektu pn. „Promocja polskiej marki CLICK FASHION na rynkach zagranicznych” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, firma CLICKFASHION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA ogłasza postępowanie na kompleksową organizację wyjazdu na misję gospodarczą w ramach targów NY WOMEN’S. Zapraszamy do składania ofert zgodnie z informacjami zawartymi w załączonym Zapytaniu Ofertowym.

zapytanie ofertowe

załacznik nr 1 - formularz oferty

INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU POSTĘPOWANIA nr : 1/2019/POIR

Szanowni Państwo,
Informujemy, iż najkorzystniejszą ofertą, która jednocześnie została przyjęta do realizacji została złożona przez firmę:

BIURO PODRÓŹNIKÓW FLUGO SP. Z O.O.

M. Skłodowskiej - Curie 10
85-094 Bydgoszcz

Click Fashion używa plików cookie, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów.
Jeśli korzystasz z witryny bez zmiany ustawień uznamy, że akceptujesz naszą Politykę cookies.