KARIERA

Marka Click Fashion jest obecna na rynku od 1999 roku. Narodziła się w Krakowie, gdzie do dziś bije serce naszej manufaktury. 

Dziś rozciągamy naszą lokalność na skalę Polski: otwieramy kolejne sklepy w kraju, dynamicznie wzrasta liczba butików multibrandowych, które oferują nasze produkty, a także prężnie rozwijamy sprzedaż internetową.

Jeśli chcesz współtworzyć wspólnie z nami polską markę, mieć wpływ na każdą kolekcję i realizować się w branży kreatywnej, to zapraszamy do kontaktu na kariera@clickfashion.pl

Sprawdź aktualne ogłoszenia Click Fashion.

Poszukujemy osób na stanowisko:

STAŻYSTA W SKLEPIE ON-LINE

Marka Click Fashion jest obecna na rynku od 1999 roku. Narodziła się w Krakowie, gdzie wciąż bije serce firmowej manufaktury. Dziś Click działa na skalę ogólnopolską i prężnie rozwija sprzedaż internetową.

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie kompleksowe wsparcie w codziennym funkcjonowaniu sklepu internetowego i magazynu.
Sprawdź nasze kolekcje: https://clickfashion.pl/ 
Sprawdź naszego Instagrama: https://www.instagram.com/clickfashionpolska/ 

Wymagania

- zaangażowanie
- samodzielność, komunikatywność i odpowiedzialność
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30

Dlaczego warto?

- kompleksowa i praktyczna edukacja w pracy w polskiej firmie odzieżowej
- możliwość realnego wpływu na wizerunek brandu
- płatny staż

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)".Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.”

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY


Marka Click Fashion jest obecna na rynku od 1999 roku. Narodziła się w Krakowie, gdzie do dziś bije serce naszej manufaktury.  Jeśli chcesz współtworzyć wspólnie z nami polską markę, mieć wpływ na każdą kolekcję to zapraszamy do kontaktu.  Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie realizacja sprzedaży oraz utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami na terenie województwa wielkopolskiego. 

Wymagania

- tylko własna działalność
- tylko własny samochód
- umiejętności negocjacyjno-handlowe 
- preferowane osoby z doświadczeniem jako przedstawiciel handlowy
- mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej
- prawo jazdy kategorii B
- wysoka kultura osobista

Dlaczego warto?

- swoboda działania: nie wymagamy wyłączności, możesz jednocześnie prowadzić przedstawicielstwo innych marek
- atrakcyjne wynagrodzenie: bardzo dobry system prowizyjny
- realny wpływ na tworzenie nowych kolekcji – Twoje wnioski i wskazówki będą trafiać do działu projektowego

Dla nas ważne jest zaangażowanie i znajomość produktu. Nie ma znaczenia wiek czy temperament. Dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)". Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.”
Click Fashion używa plików cookie, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów.
Jeśli korzystasz z witryny bez zmiany ustawień uznamy, że akceptujesz naszą Politykę cookies.