Marka Click Fashion jest obecna na rynku od 1999 roku. Narodziła się w Krakowie, gdzie do dziś bije serce naszej manufaktury. Od początku ważna była dla nas lokalność – styl, duch i życie miasta. Ubieranie kobiet, które znamy, które żyją tuż obok nas, mają podobne problemy i potrzeby. Dziś rozciągamy naszą lokalność na skalę Polski: otwieramy kolejne sklepy w kraju, dynamicznie wzrasta liczba butików multibrandowych, które oferują nasze produkty, a także prężnie rozwijamy sprzedaż internetową. Ale nie zmieniliśmy podejścia.

Made in Poland
Ten napis, który z dumą umieszczamy na oznaczeniach naszych produktów, informuje Cię, że każdy z nich powstał w Polsce, w naszych krakowskich szwalniach. Ale dla nas znaczy on dużo więcej. Nie szyjemy na masową skalę dla anonimowego tłumu odbiorców. Nie gonimy ślepo za każdym chwilowym światowym trendem. Nie ścigamy się z największymi i nie staramy się na siłę wyprzedzać czasów, w których żyjemy. Dużo ważniejsze od śledzenia trendów jest dla nas śledzenie Twoich potrzeb. Nie oznacza to, że ignorujemy modę – chętnie adaptujemy najświeższe printy i kolory, ale nie traktujemy ich kategorycznie. Dlatego często uzupełniamy bazową kolekcję o nowe warianty kolorystyczne według sugestii naszych Klientek. Wierzymy bowiem, że moda ma Ci służyć, a nie Tobą zarządzać. W imię tego od sezonowych fasonów, sprawdzających się na modelkach wybiegowych, wolimy te sprawdzone przez nasze Klientki. Jednocześnie, tak jak one, nie boimy się urozmaicenia – obok klasycznych linii znajdziesz u nas zawsze propozycje bardziej odważne i nieszablonowe.

Oryginalność
Rozumiemy ją na swój sposób. Nawet najbardziej oryginalny strój wyprodukowany na masową skalę i noszony przez miliony kobiet staje się banalny. Zamiast takiej źle pojętej oryginalności, proponujemy Ci niepowtarzalność. Nasze kolekcje szyte są w krótkich seriach. Obok nich, kilka razy w miesiącu, prezentujemy całkiem nowe modele o ograniczonej liczbie egzemplarzy. Paleta kolorystyczna jest urozmaicana według potrzeb Klientek. Zamiast silić się na ekstrawagancję, stawiamy na jakość, wygodę i niepowtarzalność.

Click – wyróżniaj się z klasą!

Niezmiennie, od 1999 roku, kluczowe znaczenie w tworzeniu ubrań mają dla nas potrzeby naszych Klientek. Są nimi kobiety, które stawiają na wygodę, oryginalność i doskonałą jakość ubrań. Ich zaufanie, Twoje zaufanie – to wytyczna naszej pracy. Bo ważniejsza niż moda, jesteś dla nas Ty.

Click Fashion używa plików cookie, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów.
Jeśli korzystasz z witryny bez zmiany ustawień uznamy, że akceptujesz naszą Politykę cookies.