Bardzo małymi krokami, ale zbliża się do nas wiosna, co za tym idzie? Na pewno możliwość schowania w końcu zimowej garderoby. Mimo, że nie widać jej za oknem, to nim nadejdzie wraz z latem, warto poznać jej soczyste trendy! Kolekcja Wiosna Lato 2018 już pojawiła się w naszych sklepach, więc zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy na ten sezon.

Nowe projekty, choć dalej utrzymane w klasycznym stylu, zostały podkręcone o najnowsze trendy, ale też wyraziste kolory. W naszej kolekcji znajdziesz również najmodniejsze w tym sezonie rozwiązania: spodnie typu kuloty, sukienki szmizjerki, klasyczny trencz, dłuższe marynarki czy spodnie z lampasem.

Kolory

Żywe kolory – to one wiodą prym w tym sezonie, a my jak najbardziej się z nimi utożsamiamy. Intensywna zieleń czy koral? To opcja dla wszystkich kobiet, które są pełne pozytywnej energii i chcą dodatkowo podkreślić swój entuzjazm. Wystarczy jeden element w tym odważnym kolorze, a Twoja stylizacja będzie całkowicie dopełniona. 

Postawiliśmy również na delikatność w formie pudrowego różu, bananowego czy mięty, które akcentują nadejście wiosny. Pastelowe odcienie łączymy w tym sezonie nie tylko ze sobą, ale też z klasyczną bielą i czernią, które goszczą u nas od dawna. Priorytetem jest klasyka, kobiecość, ale także komfort noszenia naszych projektów. Dlatego z największą uwagą dobieraliśmy tkaniny, tak byś w ubraniach Click czuła się naprawdę elegancko i na czasie, ale przede wszystkim wygodnie.

Nowe rozwiązania

Wiosną i latem 2018 będzie można bawić się modą. Nowy sezon to brak wyznaczonych reguł, a zatem śmiało łączymy nowoczesność z rozwiązaniami z poprzednich lat. Powróciły trendy z trzeciej dekady XX wieku - podkreślamy paskiem talię, nosimy spódnice midi oraz dłuższe marynarki. Dzięki temu uzyskaliśmy łatwość łączenia modeli w komplety i zestawy kolorystyczne.

Detale

W tym sezonie chcieliśmy wzbudzić Twoje zainteresowanie szczegółowo dopracowanymi detalami. Niebanalna faktura, którą u nas jest koronka. Jej motyw pojawia się nie tylko na sukienkach, ale też spódnicach i bomberkach. 

Równie dokładnie skupiliśmy się na printach kwiatowych, geometrycznych jak i z motywem natury, dzięki którym w pełni poczujesz wiosnę. Ale to nie wszystko. Nasze wykończenia w postaci starannie dopasowanych podszewek, idealnie tworzą kolorystyczny zestaw z marynarką, a wszelkiego rodzaju wiązania, marszczenia i pęknięcia, dopełniają cały LOOK. Na ten sezon przygotowaliśmy również owocowe piny. Dodatkowy detal, który sprawia, że coś dobrego staje się jeszcze lepsze – odkryj naszą CLICKową wisienkę na torcie!