Od przeglądu tkanin i najmodniejszych kolorów, przez kreatywną burzę mózgów, po kunsztowne wykończenia – wszystko #madeinpoland. Dowiedz się jak wygląda u nas praca od kuchni przy tworzeniu nowych modeli ubrań.

Projektowanie i produkcja modeli, które oglądacie w naszym sklepie w finalnej formie to długi i złożony proces, w którym uczestniczą najbardziej kreatywne głowy i rzetelni fachowcy Click. Wszystko od początku do końca #madeinpoland, bo żyjemy tutaj i szyjemy dla Was!

Etap I: rozpoczynamy przeglądanie próbek. Teraz zapadają kluczowe decyzje o wyborze tkanin głównych, koordynatów, podszewek i oczywiście kolorów. Bierzemy pod uwagę najnowsze trendy i prognozy, które adaptujemy według wiedzy o potrzebach i upodobaniach naszych Klientek. Jeśli chodzi o materiały – stawiamy na najwyższą jakość, dlatego korzystamy wyłącznie z usług włoskich dostawców i najlepszych polskich producentów!

Etap II: to spotkanie projektowe, podczas którego wyłaniają się pomysły na formę. Wszystkie kreatywne głowy w naszej firmie udają się na wielką burzę mózgów. Tutaj rządzi główny projektant, ale nie może także zabraknąć konstruktora form i technologa odzieży, którzy czuwają nad nienaganną konstrukcją modeli.

Etap III: teraz zapadają decyzje o dodatkach. Wybieramy guziki, zamki, blaszki, piny, tasiemki, lamówki – wszystkie eleganckie i urocze detale, które tak cenicie w naszych produktach. Wierzymy, że każdy drobiazg ma znaczenie, dlatego poświęcamy im wiele uwagi.

Etap VI: to zamówienie i dostawa tkanin. Aby wyprodukować kolekcję, potrzebujemy naprawdę dużo materiału. Poniżej możecie zobaczyć 100 metrów bieżących tkaniny. To mniej więcej tyle, ile wynosi długość krakowskich Sukiennic, które nomen omen niegdyś specjalizowały się w handlu tkaninami.

Etap V: polega na tworzeniu formy dla szwalni. Ta część pracy w największej mierze należy do plotera, czyli urządzenia, które drukuje gotową formę. Tkanina jest cięta na odpowiednie części i na tym etapie uwzględniamy już tabelę rozmiarów.

Etap VI: to punkt kulminacyjny wszystkich poprzedzających go przygotowań. Nasze krakowskie szwalnie rozpoczynają pracę na pełnych obrotach i modele nabierają finalnego kształtu! Szyjemy, wykańczamy, upewniamy się, że wszystko wyszło idealnie i…

Etap VII: …voila! Oto efekt naszej ciężkiej pracy: dopracowany, wymuskany i od samego początku do końca – NASZ, #madeinpoland! Teraz z przyjemnością i dumą oddajemy go w Wasze ręce.