A gdyby tak przy każdych zakupach część kwoty wracała do Twojego wirtualnego portfela? Z clicKLUBem to możliwe! Przeczytaj o zasadach działania naszego programu lojalnościowego i korzyściach, które czekają wszystkie clicKLUBowiczki!

Program lojalnościowy – co to jest?

Niemal każdy z nas korzysta z jakiegoś programu lojalnościowego, niekoniecznie zdając sobie z tego sprawę. Posiadasz kartę stałego klienta w okolicznym markecie? A może zbierasz pieczątki w ulubionym fast foodzie czy punkty za tankowanie na konkretnej stacji benzynowej? Sensem udziału w programach lojalnościowych jest czerpanie korzyści właśnie z faktu wielokrotnego kupowania w tym samym miejscu. clicKLUB to ukłon w stronę naszych Klientek i rodzaj bonifikaty za zaufanie, którym nas obdarzają. Premiujemy punktami KAŻDE zamówienie w naszym E-SKLEPIE, złożone jako zalogowany Klient, proporcjonalnie do wydanej kwoty. Zebrana kwota zaś nie służy wymianie na maskotkę czy inny drobny gadżet – u nas to realne złotówki, którymi możesz zapłacić przy kolejnych zakupach!

clicKLUB

Aby dołączyć do clicKLUBu, wystarczy zarejestrować się na stronie naszego E-SKLEPU. Jedyna inwestycja, jaka się z tym wiąże, to kilkadziesiąt sekund Twojego czasu. Gwarantujemy, że warto, bo odtąd za każde zamówienie w Clicku otrzymasz realną wartość pieniężną na kolejne zakupy. clicKLUB rożni się od innych programów lojalnościowych całkowitą wolnością w zarządzaniu swoimi punktami i kontem. Nie narzucamy Ci minimalnej kwoty zamówienia, nie ograniczamy czasu, w którym musisz wykorzystać punkty, ba, możesz nimi nawet opłacić wysyłkę czy towary przecenione. W clicKLUBie wszystko zależy od Ciebie.

Jak to działa?

Zasady działania naszego programu lojalnościowego są niezmienne i przejrzyste, dlatego łatwo je streścić w kilku krótkich punkt:

Po rejestracji w clicKLUBIE przydzielimy Ci Twoją wirtualną clicKARTĘ, czyli miejsce, gdzie złotówki bezpiecznie czekają na moment, w którym zdecydujesz się je wykorzystać.

Za każde zakupy w E-SKLEPIE otrzymasz na clicKARTĘ określoną ilość złotówek, wyliczoną procentowo od kwoty zamówienia. Złotówki możesz wykorzystać w naszym sklepie.

Jedynym zastrzeżeniem jest okres 35 dni od momentu zamówienia, w którym złotówki są zamrożone w sejfie. Dlaczego? Wiąże się to z czasem od momentu wysyłki towaru i ewentualność zwrotu, do którego zawsze masz prawo. Jednak po upływie 35 dni (i braku zwrotu) złotówki trafią niezwłocznie na Twoją clicKARTĘ i odtąd będziesz nimi swobodnie i autonomicznie zarządzać.

Co istotne, im dłużej jesteś w clicKLUBIE, tym większe bonifikaty trafiają na Twoją clicKARTĘ. W ten sposób możemy nagrodzić nasze najwierniejsze Klientki i chociaż częściowo odwdzięczyć się za zaufanie, którym od lat obdarzają naszą markę. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić trzy symboliczne statusy konta, o których decyduje łączna kwota w całej historii zakupów w E-SKLEPIE. Z każdym kolejnym progiem wzrasta procent kwoty zakupów, który wróci do Twojego portfela:

konto BRONZE: 0-999 zł w całej historii Twoich zamówień to 5% wartości Twoich zamówień,

konto SILVER: 1000-4999zł w całej historii Twoich zamówień to 8% wartości Twoich zamówień,

konto GOLD: od 5000 zł w całej historii Twoich zamówień to 10% wartości Twoich zamówień.

Skomplikowane? Nic podobnego! Przekonaj się na prostym przykładzie: po rejestracji w naszym sklepie kupujesz sukienkę za 300 zł. Po 35 dniach na Twoją clicKARTĘ trafia automatycznie 15 złotówek (5% od kwoty 300 zł). Już przy kolejnych zakupach możesz wykorzystać swoje złotówki i zapłacić o 15 zł mniej! Równie dobrze możesz jednak uzbierać ich więcej i pewnego razu zamówić coś w Clicku nie dopłacając do tego ani złotówki ze swojego portfela! Środkami z clicKARTY możesz pokryć nawet 100% zamówienia, łącznie z przesyłką. Brzmi nieźle? Podsumujmy zatem korzyści, które czekają na Ciebie w clicKLUBie.

Korzyści

Za KAŻDE zamówienie w E-SKLEPIE zyskujesz realne złotówki na kolejne zakupy.

To Ty decydujesz jak i kiedy spożytkujesz zgromadzone złotówki, które nie mają żadnego limitu czasowego. Możesz je wykorzystać już przy następnych lub każdych kolejnych zakupach.

Złotówkami możesz pokryć częściową lub całkowitą kwotę zamówienia (łącznie z kosztami przesyłki), to zależy tylko od Ciebie.

Za pomocą złotówek możesz nawet kupować towary już przecenione. Ich ważności nie znosi żadna czasowa promocja.

Pamiętaj także, że udział w clicKLUBie nie wiąże się z ŻADNYMI zobowiązaniami, opłatami czy wymaganiami. Uczestnicząc w programie lojalnościowym, możesz tylko zyskać! Niezależnie od częstotliwości i rodzaju zakupów, wydanych kwot – zawsze warto.  Zapraszamy zatem do clicKLUBu, zarejestrować możesz się nawet teraz: https://clickfashion.pl/