Czy też masz dość masowych produkcji dla tłumu anonimowych adresatów? Męczy Cię szalona pogoń za chwilowymi trendami?  A od ekstrawagancji i wymuszonej oryginalności wolisz komfort, klasę i niepowtarzalność? Wiele nas łączy – poznajmy się lepiej. Przeczytaj jakie idee stoją za Clickiem i jak je realizujemy.

Marka Click Fashion działa na rynku modowym od 1999 roku. Narodziła się w Krakowie, gdzie do dziś bije serce naszej manufaktury. Od samego początku istotny był dla nas styl, duch, życie miasta, ale najważniejsze – zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klientek. Naszą ideą jest ubieranie kobiet, które znamy, które mają podobne problemy i podejście do mody. Przecież tylko mając świadomość Twoich potrzeb, możemy na nie adekwatnie odpowiedzieć. Dlatego 100% energii i starań poświęcamy na to, co jest w naszym zasięgu. Żyjemy tuż obok Ciebie i szyjemy dla Ciebie.


Ale Click nie stoi w miejscu. Dziś – kiedy otwieramy kolejne sklepy w kraju, nasze ubrania można kupić online i w coraz liczniejszych butikach multibrandowych – lubimy myśleć, że rozciągamy naszą lokalność na skalę kraju. Bo wciąż liczy się dla nas to, co dzieje tu i teraz, w naszym bliskim i znajomym otoczeniu. Ale co to właściwie oznacza?


Made in Poland

Ten napis z dumą umieszczamy na metkach naszych produktów. Oczywiście oznacza on, że każdy egzemplarz powstał w Polsce, a konkretnie – w naszych krakowskich szwalniach. Ale dla nas Made in Poland znaczy dużo więcej. Krótko mówiąc: nie interesuje nas to, co jest nieosiągalne dla naszych Klientek, ani to, czego zupełnie nie potrzebują. Click nie szyje na masową skalę dla anonimowego tłumu odbiorców. Szyjemy dla kobiet, które znamy. Nie gonimy też za każdym ulotnym światowym trendem, bo nie jesteśmy przekonani czy nasze Klientki będą miały z tego jakikolwiek pożytek. Nie chcemy wcale ścigać się z największymi w branży, ani konkurować z elitarnymi markami, które szyją dla gwiazd i celebrytów. Wierzymy, że nie ma sensu na siłę próbować wyprzedzać czasów, w których żyjemy – nie staramy się być awangardowi. Dużo ważniejsze od śledzenia trendów jest dla nas śledzenie Twoich potrzeb!


Moda ma Ci służyć, a nie Tobą zarządzać!

To nie znaczy, że ubrania Click są przestarzałe czy nie na czasie. Nie ignorujemy mody, po prostu nie traktujemy jej kategorycznie. Najlepiej wyjaśnimy Ci to na przykładzie: chętnie adaptujemy najświeższe printy i kolory, ale nie sądzimy, że są one JEDYNYMI obowiązującymi w danym sezonie. Dlatego bazową kolekcję uzupełniamy o nowe warianty kolorystyczne według sugestii naszych Klientek. Jeśli Ty wyrażasz jakieś zapotrzebowanie, to naszym zdaniem moda ma obowiązek na nie odpowiedzieć. A przynajmniej my poczuwamy się do tego obowiązku.


Wierzymy, że moda ma Ci służyć, a nie Tobą zarządzać. Dlatego od sezonowych fasonów, sprawdzających się często tylko na modelkach wybiegowych, wolimy te sprawdzone przez Ciebie. Ale nie obawiaj się nudy – obok klasycznych linii zawsze znajdziesz u nas propozycje bardziej odważne i nieszablonowe.


Niepowtarzalność zamiast wymuszonej oryginalności

Oryginalność rozumiemy jednak na swój clickowy sposób. Powiedz, czy nawet najbardziej oryginalny strój wyprodukowany na masową skalę i noszony przez miliony kobiet nie staje się całkiem banalny? Naszym zdaniem to wymuszona i źle pojęta oryginalność. Zamiast tego proponujemy Ci niepowtarzalność! Dlatego kolekcje, zmieniane dwa razy w roku, szyjemy w krótkich seriach. Obok nich, kilka razy w miesiącu, prezentujemy całkiem nowe modele o jeszcze bardziej ograniczonej liczbie egzemplarzy. Wybierając nasze ubrania, masz zatem pewność, że nie spotkasz swoich modowych klonów na ulicy. Nasza filozofia jest prosta: zamiast silić się na ekstrawagancję, stawiamy na jakość, wygodę i niepowtarzalność!

nitki.jpgnoz.jpg

Co znajdziesz w sklepie Click?

Kolekcja główna/sezonowa – zmieniana dwa razy w roku;

Linia Basic – doskonała dla strojów formalnych i biurowych;

Dodatkowe linie – związane z konkretnymi okazjami (np. linia PARTY na czas karnawałowy).


Click – wyróżniaj się z klasą!

Najwyższa jakość tkanin (wyłącznie polskich i włoskich), upodobanie do sprawdzonych fasonów i krótkie linie produktowe – sprawią, że z Clickiem wyróżnisz się z klasą. Doskonale rozumiemy też, że obok nieskazitelnego wyglądu, równie ważna jest wygoda i komfort użytkowania. Dlatego myślimy praktycznie, niektórzy powiedzą, że przyziemnie… Ale dla nas ważniejsza niż moda jesteś Ty i Twoje codzienne potrzeby. Pamiętaj, że Twoje zaufanie jest wytyczną naszej pracy – dlatego nie wahaj się wyrażać swoich sugestii i uwag. Chętnie ich wysłuchamy, bo chcemy być marką, która zawsze jest blisko Ciebie.